Aizritējusi diskusija par jaunatnes jomu Latvijā

Sadaļa

Veiksmīgi aizritēja 29.oktobrī Raunā organizētā nozares ekspertu diskusija par Jaunatnes jomu Latvijā. Diskusijas laikā tika apspriestas tās iestrādes kas jau ir, tās, kas vēl ir tikai padomā un arī apskatīti kādi ir attīstības tuvākie soļi. Šī brīža informācijas un iespēju pārpilnajā pasaulē ir ļoti svarīga sistēma darbam ar Jaunatni, lai palīdzētu tajā orientēties, izvērtēt un atbalstīt jauniešu iniciatīvas.

Latvijas Jaunatnes padomes viedokli šajā diskusijā pārstāvējā LJP izpildirektore Renāte Mencendorfa, tāpat diskusijā piedalījās:

Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve, Departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Laura Anteina;

Nevalstisko jaunatnes organizāciju entuziasts, jauniešu organizācijas “Nītauriņi” dibinātājs un biedrs, Latvijas Republikas 13. Saeimas deputāts Mārtiņš Šteins;

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāvis, Vecākais projektu vadītājs, (darbs ar jaunatni pašvaldībās), Nils Mosejonoks.

Diskusijas ierakstu skaties šeit.

LJP dalība diskusijā iespējama pateicoties projekta "LJP 3.0" , ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentus programmas "Aktīvo iedzīvotāju fonds" ietvaros.

Ārējās vietnes

Aktuāli