#Budžets2022 prioritātēs iekļauts arī darbs ar jaunatni

Sadaļa
.

Piektdien, 24. septembrī, Ministru kabinets (MK) apstiprināja priekšlikumus valsts budžeta ieņēmumiem un izdevumiem nākamajam gadam, paredzot nozīmīgus papildu līdzekļus arī darbam ar jaunatni. Darba ar jaunatni kvalitatīvas un ilgtspējīgas sistēmas izveidei un attīstībai, tai skaitā jauniešu līdzdalības veicināšanai vēl papildu tiek paredzēti 0,75 miljoni eiro, līdz ar to kopējais atbalsts 2022. gadā Jaunatnes politikas valsts programmā sasniegtu 1 328 902 EUR.


Papildu finansējums iezīmēts vietēja un reģionāla mēroga jaunatnes organizāciju un organizāciju, kuras veic darbu ar jaunatni, kapacitātes stiprināšanai un aktivitāšu organizēšanai, kā arī izglītojamo pašpārvalžu apmācībām un attīstībai.

LJP uzsākot kampaņu #TapisArJauniešuEnerģiju aicināja Latvijas politiķus ieguldīt jauniešos jau tagad un priecājamies, ka jaunatnes organizācijas ir sadzirdētas un darbs ar jaunatni ir prioritizēts valstiskā līmenī. Tāpat LJP komanda tikās gan ar Izglītības un zinātnes ministri A. Muižnieci, gan frakciju Attīstībai/ Par, deputātiem E. Papuli, D. Beitneri le Gallu (JKP), I. Indriksoni (NA) un A. Ašeradenu (JV), kuri atsaucās LJP aicinājumam tikties. Tikšanās laikā aicinājām atbalstīt finansējuma palielinājumu jomai.

Par budžetu nepieciešams vēl balsojums Saeimā un gala balsojums Ministru kabinetā, tādēļ LJP ir nosūtījusi vēstules gan Saeimas frakcijām un neatkarīgajiem deputātiem, gan Ministru kabinetam, aicinot atbalstīs Izglītības un zinātnes ministrijas pieprasījumu budžeta palielinājumam.


.

Vairāk par #Budžets2022 šeit.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli