Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Iespēja pieteikties mācībām: "Interešu aizstāvības ABC", ko vadīs Latvijas Pilsoniskā alianse

Jau 1. februārī tiekamies mācībās "Interešu aizstāvības ABC", ko vadīs Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga un Latvijas Pilsoniskās alianses politikas koordinators Artis Zaļūksis.
Sadaļa

Notikušas mācības par refleksijas un izvērtēšanas nozīmi

Laikos, kad jābūt nemitīgā kustībā, lai kaut ko sasniegtu, un izdegšanas sindroms elpo uz skausta katram trešajam jaunatnes darbiniekam, ir svarīgi parunāt par apstāšanos, refleksiju un izvērtēšanu. Tādēļ Latvijas Jaunatnes padome 13. janvārī organizēja mācības savām dalīborganizācijām un citiem interesentiem par refleksijas un izvērtēšanas nozīmi darba kvalitātes uzlabošanā.
Sadaļa

Piedāvājam pakalpojumus NVO darbības un kapacitātes stiprināšanai

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedāvā pakalpojumus NVO darbības un kapacitātes stiprināšanai! Aktīvo iedzīvotāju fonds kapacitātes projekta ietvaros LJP ir izstrādājis un piedāvā dažādus pakalpojumus, kas organizācijām var palīdzēt strādāt jaudīgāk un jēgpilnāk!
Sadaļa

LJP dalīborganizācijas gada nogalē veiksmīgi startējušas AIF un SIF projektu konkursos

Pagājušā gada nogale LJP un tās dalīborganizācijām nākusi ar pozitīvām ziņām, 6 LJP dalīborganizācijas atbalstītas AIF stratēģisko projektu konkursā, 7 dalīborganizācijas atbalstītas SIF programmā “NVO fonds”.
Sadaļa

Gada noslēgumā aizvadītas līdzdalības domnīcas jauniešiem no Zemgales reģiona

21. decembrī Latvijas Jaunatnes padome organizēja līdzdalības domnīcas jauniešiem no Jēkabpils. Domnīcas ir daļa no projekta “LJP 3.0” un to mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par jaunatnes NVO un pilsoniskās līdzdalības aktivitātēm.
Sadaļa

Aktuāli