Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Iespēja pieteikties mācībām: "Interešu aizstāvības ABC", ko vadīs Latvijas Pilsoniskā alianse

Jau 1. februārī tiekamies mācībās "Interešu aizstāvības ABC", ko vadīs Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga un Latvijas Pilsoniskās alianses politikas koordinators Artis Zaļūksis.
Sadaļa

Notikušas mācības par refleksijas un izvērtēšanas nozīmi

Laikos, kad jābūt nemitīgā kustībā, lai kaut ko sasniegtu, un izdegšanas sindroms elpo uz skausta katram trešajam jaunatnes darbiniekam, ir svarīgi parunāt par apstāšanos, refleksiju un izvērtēšanu. Tādēļ Latvijas Jaunatnes padome 13. janvārī organizēja mācības savām dalīborganizācijām un citiem interesentiem par refleksijas un izvērtēšanas nozīmi darba kvalitātes uzlabošanā.
Sadaļa

Piedāvājam pakalpojumus NVO darbības un kapacitātes stiprināšanai

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedāvā pakalpojumus NVO darbības un kapacitātes stiprināšanai! Aktīvo iedzīvotāju fonds kapacitātes projekta ietvaros LJP ir izstrādājis un piedāvā dažādus pakalpojumus, kas organizācijām var palīdzēt strādāt jaudīgāk un jēgpilnāk!
Sadaļa

Kļūsti par LJP dalīborganizāciju

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) uzņem jaunas dalīborganizācijas! Vai jūsu organizācija vēlās kļūt par daļu no lielākās jaunatnes organizāciju apvienības Latvijā? Jums ir iespēja kļūt par daļu no LJP un pievienojies 38 citām dalīborganizācijām, kas aktīvi strādā pie tā, lai uzlabotu jauniešu dzīves Latvijā.
Sadaļa

Aizvadīta Zoomference par darbu ar jaunatni 2022. gadā

17. decembrī norisinājās Latvijas Jaunatnes padomes organizētā Zoomference par darbu ar jaunatni 2022. gadā. Zoomferencē piedalījās pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Izglītības un zinātnes ministrijas un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras.
Sadaļa

LJP PAVEIKTAIS NOVEMBRĪ

LJP komanda novembrī: vadīja Jaunatnes Konsultatīvās padomes sēdi, kurā tika runāts par nākamā gada budžeta palielinājumu un sadalījumu Jaunatnes Politikas valsts programmai, JSPA projektu atskatu un jaunāko informāciju saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem darbā ar jaunatni; piedalījās Eiropas Jaunatnes foruma diskusijās par iesniegtajiem...
Sadaļa

Aktuāli